Слушать радио

128Кбит


128kbps

Вход в систему

Навигация

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователя и 5 гостя.

"Рун" - кельтик-фолк-фьюжн в "Филине №2"

Київський кельтік-фолк-гурт "Рун" цього разу вирішив відійти від свого традиційного амплуа та прикрасити свій саунд тембром "нефолькового", а точніше, джазового фортепіано.
Київський фольк-гурт Rún („Рун” - з ірландської: таємниця; в зверненні “a rún" - коханий, кохана) досліджує та виконує традиційну музику ірландців, шотландців та інших народів кельтського походження, заcнований у 2001 році. Характерна особливість гурту – це прагнення до вивчення та відтворення автентичної манери виконання з використанням традиційних, рідкісних в Україні музичних інструментів. Зокрема, в „арсеналі” гурту, окрім космополітичних скрипки, гітари та мандоліни, є галісійські волинки-гайти, тін-вісли (ірландські „сопілки”), ірландська поперечна флейта, бузукі, боурáн (ірландський барабан) та специфічний діатонічний ірландський кнопковий аккордеон). Музиканти гурту мають досвід подорожей за кордон, зустрічей з ірландськими музикантами та участі в майстер-класах з гри на традиційних інструментах.
Регулярно даючи концерти у своєму рідному місті Києві, Гурт “Рун” також відомий своїми виступами у концертних залах та на клубних сценах багатьох міст України, Росії, Білорусі. Окрім сольних концертів, протягом всього свого терміну існування гурт “Рун” брав участь у численних музичних та музично-історичних фестивалях та культурно-мистецьких акціях України та зарубіжжя.
Оскільки учасники "Рун" мають різний творчий "бекграунд" та різнобічні музичні вподобання, інколи музиканти дозволяють собі відходити від автентичних стандартів та "гратися" з поєднанням різних музичних стилів. Саме таку програму можна буде почути 15 травня в арт-кафе "Філін" на бульварі Дружби Народів 30а. На цей раз "Рун" вирішив прикрасити своє звучання несподіваним тембром фортепіано та включити в програму кілька сольних номерів - фортепіанних фолк-джазових обробок ірландських мелодій від Сергія Каденка.
Початок концерту о 20.00. Вхід 30 грн.


Hosted by Muff
Форум-справочник ресурсов ролевого и реконструкторского движения Украины Kapishe