Слушать радио

128Кбит


128kbps

Вход в систему

Навигация

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователя и 4 гостя.

Концерт презентация альбома группы Dark Patrick

УВАГА! Гурт Dark Patrick (Україна – Велика Британія) з презентацією першого альбому 25 квітня (субота) о 19.00 в приміщенні Музею Лесі Українки (Київ, вул.Саксаганського, 97. м.Університет).

Запрошуємо Вас до чарівного світу кельтських та українських мелодій, народжених в давні часи, які, переплітаючись разом, створюють дивовижну атмосферу причетності до внутрішнього світу, почуттів і побуту наших пращурів, до таємничості карпатських гір і краси схилів Уельсу, в яких мешкають ельфи, до величі Шотландії, про яку колись сказав британськой поет Лорд Байрон, порівнюючи її зі своєю батьківщиною: «О, Англіє! Твоя краса надто домашня й причесана для того, хто побував високо в горах».

Єдина в Україні ірландська волинка, виготовлена європейським майстром Аланом Гінсбергом, на якій грає британець Пол Чілтон!

Українська бандура автентичного зразка, на якій виконуюються жваві та ліричні давні кельтські й українськи мелодії у власному, стильному аранжуванні, що є саме таким завдяки подорожам виконавиці в Шотландію, Ірландію та Уельс, знайомству з майстрами кельтської арфи (Clarsech) й запозиченню від них манери виконання, а натхнення – у спілкуванні з природою й мешканцями тих казкових країв.

Скрипка, на якій скрипаль Дмитро Данов, що неодноразово подорожував до українських Карпат з фольклорними експедиціями, чуттєво відображує найяскравіші відтінки українських та кельтських мелодій.

Ірландські вістли та боуран.

В рамках концерту відбудеться міні виставка містичної творчості київської художниці Олександри Осініної.

Вхід 25 грн. Квитки купуються на місці.

Інформація за тел: 8 067 259 28 58


Hosted by Muff
Форум-справочник ресурсов ролевого и реконструкторского движения Украины Kapishe